O PJ-MED

PJ-MED dawniej (JOLLY MED) Sp. z o.o.  działa od 2002 roku  jako firma specjalizująca się w usługach medycznych i farmaceutycznych. W Warszawie prowadzimy całodobową aptekę i klinikę specjalizującą się w zabiegach w zakresie chirurgii plastycznej, chirurgii ogólnej i laryngologii. Przyjmują u nas także specjaliści z zakresu kardiologii, neurologii i medycyny estetycznej.

Nowo powstały Szpital Rehabilitacyjny znajduje się w Popielówku koło Jeleniej Góry. Nasz Szpital  jest bardzo nowoczesnym obiektem, wyposażonym we własny pobór wody wysokiej jakości z dwóch studni głębinowych. Ogrzewanie dostarczane jest przez najnowocześniejsze pompy ciepła firmy DAIKIN. Na dachach umieszczono solary w celu całkowitego ekologicznego utrzymania obiektu.

Pierwszy budynek na 70 łóżek został oddany do użytku wiosną 2010 r.

  • Do dyspozycji pacjentów są pokoje dwu- i trzyosobowe o wysokim standardzie, wyposażone w łóżka rehabilitacyjne sterowane pilotem.
  • Z  łazienek  przy pokoju korzysta  3, 4  lub 5 pacjentów.
  • Na ostatnim piętrze znajduje się taras widokowy z salką rekreacyjna przystosowaną do odwiedzin, spotkań odpoczynku.
  • W Szpitalu  odprawiane są  w  Msze Święte.
  • W budynku znajduje się winda osobowa.

W czerwcu 2011 roku zakończono budowę drugiego budynku Szpitala – MEDYCZNE CENTRUM REHABILITACJI, w którym  zdrowie, relaks i ukojenie na pobytach  komercyjnych znajdzie jednorazowo 100 osób.

Zakład Opiekuńczo LeczniczyZakład Opiekuńczo LeczniczyZakład Opiekuńczo Leczniczy